Tellimistingimused

TELLIMISTINGIMUSED.

Käesolevad tingimused kehtivad A.K.S.S. Grupp OÜ (edaspidi nimetatud Müüja) ja http://www.sassupood.ee interneti lehekülje kaudu telliva isiku (edaspidi nimetatud Ostja) ostu-müügilepingutele.
Ostu-müügileping loetakse sõlmituks tellimuse esitamisest.
Kaubad www.sassupood.ee lehel on eurodes ja käibemaksuga. Tellimusele lisandub transpordi tasu vastavalt soovitud valikule (Eesti posti postipakk 2,88 EURi, SmartPost 2,50 EURi, Post24 2,50 EURi või ELS kuller 4,50 EURi).

 

 

KOHALE TOIMETAMINE.

Tellitud tooted postitakse arve laekumisele järgneval tööpäeval. Nimega body ja/või pluusi sisaldavad tellimused saadetakse välja 7 tööpäeva jooksul peale arve laekumist.

LEPINGUST TAGANEMINE.

Ostjal on õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest. Lepingust taganemiseks saadab Ostja Müüjale vastavasisulise avalduse ning tagastab tellitud kauba. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. Müüja tagastab Ostja poolt tasutud summa tema pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates Lepingu tühistamisest või kauba tagastamisest. Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu.

Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Ostja ei ole 7 päeva jooksul arvet tasunud või kui vastava kauba varud on ammendunud.

KONFIDENTSIAALSUS.

Müüja käsitleb kõiki Ostja isikuandmeid kui konfidentsiaalset infot, mis ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapoooltele va AS-i Eesti Post klienditeenindusele tellimuse täitmiseks. Müüja võib kasutada Ostja isikuandmeid reklaami või muu info edastamiseks va juhul, kui Ostja on selle keelanud.


Müüja jätab endale õiguse muuta ja täiendada tellimistingimusi ja hinnakirju. Ostjale kehtivad tellimise hetkel jõus olnud tingimused ja hinnad.

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com