S-kujuline lutipudel 200 ml (Difrax)

E-post
S-pudel hoiab ära lapsel gaasid, kõhuvalu ja oksendamise. Sobilik beebidele alates sünnist.
Hind
Müügihind 8,95 €
Tootja:Difrax
Kirjeldus

S-pudel hoiab ära lapsel gaasid, kõhuvalu ja oksendamise. Sobilik beebidele alates sünnist.

Difraxi poolt disainitud ja patendeeritud.

S-pudeli eelised:

 • Võib kasutada alates sünnist.

 • Sobilik kombineerimaks rinnaga toitmist pudeliga toitmisega:
  170 ml ja 250 ml S-pudelid sobivad Medela rinnapumbaga, 200 ja 300 ml S-pudel sobib Aventi rinnapumbaga.

 • Tänu unikaalsele S-kujule saab laps lamada soovitatud, loomulikult kõveras asendis, mis samas suurendab ka silmsidet.

 • S-kujuline disain laseb toitval täiskasvanul istuda lõdvestunud, ergonoomiliselt õiges asendis.

 • Ventiil hoiab ära lapse imemisel tekkiva vaakumi pudelis ning tagab ühtlase piima voolu.

 • Unikaalse S-kuju ja ventiili kombinatsiooni tulemusel imeb laps vähem õhku, mis aitab vältida gaasivalusid, toidu tagasiheidet ja oksendamist.

 • Spetsiaalselt väljatöötatud pehme pealispinnaga lutt, mis sarnaneb rinnaga.

 • Tilkumiskindel mõõdikuga kaas, millel on pehme ots imemiseks.

 • Eemaldatav põhi: pudelit on lihtne puhastada ja külmutatud rinnapiima kuubikutega täita.

 • Eraldi saab juurde osta ka pudeli käepidemed.

Lutid:

Pehme töötlusega lai lutt on ideaalne laia suuga S-pudelile. Nii kuju kui ka spetsiaalset pehme viimistluse tõttu on lutt rinna sarnane, muutes pudeliga toitmise ja rinnaga toitmise kombineerimise ideaalseks. Lutt on saadaval 3 suuruses:

Väike: alates sünnist või vanematele beebidele, kes kiiresti söövad. Kaasas S-pudeliga (toote nr. 675). Kui laps joob liiga kiiresti, siis pingutage rõngast pisut.

Keskmine: alates 3. elukuust. Kui beebi joob väikese lutiga liiga aeglaselt, siis laske rõngast pisut lõdvemaks või vahetage keskmise luti (toote nr. 676) vastu.

1-2-3 reguleeritav lutt: alates sünnist (toote nr. 677). Tähelepanu: pöörake lutti mitte lutipudelit. Laske rõngas lõdvemaks ja keerake lutt õigesse asendisse ning keerake rõngas uuesti kinni. Et järgmine kord oleks õiget asendit lihtsam leida, siis tehke lutile äike kriimustus.

Tilkumiskindel kaas:

Tilkumiskindlat kaant saab kasutada ka mõõtmistopsina (kuni 30 ml) esimestel nädalatel või söömata jäänud piima mõõtmiseks.

S-pudeli ettevalmistamine:

Veenduge, et lutt ja rõngas on põhjalikult kuivatatud. Täitke pudel ja keerake lutt otsa. Piima pudeleid võib õige temperatuurini (umbes 37 kraadi) soojendada nii pudelisoojendajas, kuumas vees või mikrolaine ahjus. Ka rinnapiima võib mikrolaine ahjus soojendada. Loksutage rinnapiima pole soojendamise pealt ning uuesti soojendamise lõpus. Ärge kunagi soojendage lase piima üle 50 kraadi. Testige toidu temperaturi pari piisaga oma randme siseküljel. S-pudel ei sobi piima hoidmiseks pikema aja vältel, kuna see võib hakkata ventiili vahelt lekkima. Kui beebi imemine tekitab pudelis vaakumi, siis kontrollige kas ventiili keskel asuv auk avaneb seda mõned korrad vajutades. Uued ventiilid (toote nr. 606) saab eraldi juurde osta.

S-pudeli puhastamine:

Puhastage pudelit peale igat kasutuskorda kuuma vee ja pudeliharjaga. Desinfitseerige pudelit ja selle lahtiseid osasid esimestel nädalatel iga päev 3 minuti jooksul piisavas koguses keevas vees. Peale seda piisab, kui desinfitseerite pudelit kaks korda nädalas. Pudel ja kõik selle osa on ka nõudepesumasina kindlad.

Mikrolaineahjus steiliseerimine:

Asetage kõik pudeli lahtised osad mikrolaineahju kindlasse kaussi. Täitke ¾ kausist veega. Laske veel keeda kuni 3 minutit (850W). Ennem kausi ahjust väljavõtmist lase keemisel lõppeda. Mikrolaineahju sterilisaatori kasutamine on Teie oma vastutus. Kui Te kasutate liiga vähe vett, lastes nii pudelil ülekuumeneda, või steriliseerite liiga kaua, siis võib pudel oma kuju kaotada ja lekkima hakata.

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com