Kingad Leilani (pediped)

E-post
Trendikad kingad tüdrukutele.
Hind
Müügihind 39,60 €
Suurus

Tootja:pediped
Kirjeldus

Trendikad kingad tüdrukutele.

Kinga peal on kaunistuseks lillekujulinelips. Kinga külje peal on takjas-tüüpi kinnitus, mis tõttu on lapsel väga mugav kingad jalga panna ja ära võtta.

Pehmed ja paindlikud: Erakordselt pehmed ning paindlikud tallad ja pealsed pakuvad lapse jalale loomulikku arengut. FLEX ZONES tald pakub maksimaalset paindlikkust ja tuge jala loomulikule liikumisele.

Kanna pehmendus: Põrutust imav pehmendus kannas kaitseb kanda löökide vastu ja jaotab surve tervele jalale.

Flex Fit süsteem: pediped Flex pakub unikaalset süsteemi, kus iga jalatsi paariga on kaasas 2 mm lisa tald. Lisatallaga saab kohandada jaltsi suurust nii, et see sobiks igale lapsele. Kui alustatakse lisataldadega, siis võib jala kasvades need eemaldada pikendades sellega jalasti kandmise aega.

Suurus: 25 (2,5-3aastat, sisetallapikkus 15 cm), 26 (3-3,5 aastat, sisetallapikkus 16 cm), 27 (3,5-4 aastat, sisetallapikkus 17 cm), 28 (4-4,5 aastat, sisetallapikkus 17,5 cm), 29 (5 aastat, sisetallapikkus 18,5 cm).

 

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com