Et sassupood.ee lehe majandamine käib mulle hetkel üle jõu, siis "käed rüppes" istumine mulle ka ei sobi:) Olen vaikselt siinsel lehel Joomla (sisuhaldussüsteem, mida ma Sassu lehe administreerimiseks kasutan) uut versiooni katsetanud ja enimmüüdud tooteid värskesse e-poodi lisanud:) Lisaks olen avastanud palju uusi põnevaid pluginaid. Kõige vahvam (minu arust) on see, et Sassu lehele saab nüüd logida ka oma sotsiaalvõrgustike andmeid kasutades. Sain päris tihti päringuid, et kasutaja on oma kasutaja nime või parooli unustanud. Selline lehele logimise võimalus peaks kasutajatele meie e-poest ostude sooritamise palju mugavamaks muutma.

Õmblusest ikka ka....

Saatsin eelmisel nädalal uue portsu hõlmikbodysid ja sipusid Tartusse kauplusesse Lastesahtel (http://lastesahtel.ee/lastesahtel/) ja sain ühelt Tallinna kaupluselt uue tellimuse kaelusega bodydele ning polodele.

Täna saidki valmis türkiissinised kõrge kaelusega bodyd

 

ja valged polod

 

Minu hea sõbranna on beebiootel. Nende pere saab juba õige pea täiendust:). Nii ta siis tegeleb nüüd juba aktiivselt ka pesamunale riiete ja muu vajaliku varumisega. Võib vist öelda, et tema on hetkel Sassu kuldklient:D Jagan meie viimast saavutust. Sellele hõlmikule tikkis ta ise oma maitse järgi pildi. Byhandi karuke näeb igas variandis hea välja, kas pole;)

Teisipäeviti ja kolmapäeviti hakkan käima kangatrüki kursusel. Olen ise juba päris põnevil. See tähendab aga seda, et Tallinna liiklusummikuid arvestades tuleb Sassu Keila kauplus nendel päevadel pisut varem sulgeda. Teisipäeval ja kolmapäeval on Sassu kauplus (kuni detsembri lõpuni) avatud kuni 16:30. Vabandan võimalike ebamugavuste pärast. Usun, et kursusest tekkiv kasu korvab varajase kaupluse sulgemise:)

Päikeselist sügist,

Kristi

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com