Rõõmsat sügist kõigile. Tuleb tunnistada, et see on ikkagi minu lemmik aastaaeg:) Mulle meeldivad need esimesed karged hommikud - kui päike paistab ja õhk on eriliselt värske:D

Meie e-poes on alanud kaelusega bodyde müük. Paistab, et froteest bodyd on hetkel emmede erilised lemmikud.Lisaks teevad julgemad:D emmed ka eritellimusi, mille üle on mul väga hea meel. Kuigi peab tunnistama, et nende tellimuste täitmisega läheb teinekord päris pikalt aega. Olen tellijatele eriliselt tänulik nende rahuliku ja mõistva suhtumise eest;) Viimati valmis fliisist kombe. Sinine vooder oli erisooviks - olen varasematele kombedele lihtsalt valge voodri pannud.

Kombe on nüüd ka e-poe valikus. Lisaks türkiissinisele saab sealt ka roosat voodrit valida.

Loodetavasti ma pikkadest tellimistähtaegadest rääkides kedagi väga ei hirmutanud, sest tegelikult võib julgelt ka froteest kõrge kaelusega polosid küsida. Hetkel on värvivalikus tumesinine, pruun, roheline ja oranz.

Päikest,

Kristi

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com