Täna käisin linnas - vohhhooo :D Milline megalahe valik kangaid meie kauplustes saadaval on. Ma olen ikka väga pikalt "eemal" olnud. Jeerum kust küll alustada....

Äkki algusest või kuskilt poole pealt - sest päris algusest läheks kole pikaks. Kuigi mulle selline heietamine juba meeldiks. Mingil hetkel tekkis sellest õmblustööst omamoodi tüdimus ja mõtted keerlesid üha rohkem aia ja põllumaa ümber. Me oleme nimelt värsked (juba mingi 3 aastat vist) maakad. Õmblustööd ikka jagus ja just täpselt nii palju, et on põnev olnud. Dada bodyd ja pusad on mind justkui vee peal hoidnud :D - et selline vähe suurem õmblustöö päris ära ei ununeks. Nüüd on Dadamora kõrvale mitmeid teisi toredaid ettevõtmisi kogunenud - kõik soovivad bodysid. Nii ma siis vuristan kiirenevas tempos teiste ettevõtmiste tarbeks beebirõivad - justkui unes. Igati tore uni on olnud - üldse ei kurda :)

Täna käisin ühe Sassu e-poe tellimuse tarbeks Tallinnast kangast otsimas ja tunne oli küll selline nagu väikesel lapsel kommipoes. Sellist asja pole minguga varem juhtunud - ausõna. Pigem olen ma kanga kauplusest nii läbi jalutanud, et midagi sobilikku pole leidnud. Sel korral aga oli sobilikke kangaid enam kui küllalt ja mul oli suuri raskusi enese vaos hoidmisega. Lõpuks jõudsin töökotta ainult kolme kangaga ja see oli suur pingutus, et ainult kolm sai valitud. Õnneks oli mul tasku väikeseid kangajuppe täis - need olin ma targu töökojast kaasa võtnud, et ma oskaks arvestada, millised kangad juba olemasolevatega kokku võiks sobida ja nii jäidki esialgu sõelale need kolm. Samas jäid paar kangast nii hullusti hinge kriipima, et mul on ehk lähiajal vaja hädasti veelkord linna minna :D

Ma pole ammu nii suure kiiru ja õhinaga tööd teinud - vaja kiiresti lubatud tellimustööd ära lõpetada, et oma uued kangad saaks ette võtta. Nii põnev on....

Pole juba väga-väga pikka aega midagi siia kirjutanud:) Teen ikka usinalt õmblustööd. Päeval õmblusmasina taga istudes mõtlen tihti sellest mida blogis oma tegemistest kirjutada, aga õhtud veerevad lõpuks nii kiirelt öösse, et blogipostitused sellesse aega ei mahugi. Kuigi päeval tekib hullult palju häid mõtteid on need õhtuks justkui peoga pühitud....

Jõudsin täna ühe varasema blogipostituse peale tänu toredale päringule fliiskombe kohta. Viimane postitus on pea aastatagune ;)

Olen väga tänulik, et sellise pika vahe peale on Sassu e-poele armsaid tellijaid jagunud. Suured tänud kõigile! Valmistan endiselt suure osa ajast nimedega bodysid ja pluuse. Hiljuti juhtus tavapäraste tellimuste vahele ka nimega dressipluusi tellimus.

Suurem aur läheb hetkel küll Dadamora toodete valmistamisele. Siin siis väike meenutus viimati valminud pusadest. Hästi äge "kuldne" toon on. Vähemasti minu silmale tundub see kuldne. Dada stuudios saate muidugi ise värvi üle vaadata ;)

dada pusad töös

Loodetavasi suudan ma ennast ikka nii palju kokku võtta, et panen oma töiseid mõtted siin vähe tihedamini kirja, aga igaks juhuks soovin kõigile juba rahulikku ja rõõmsat aasta lõppu:)

 

Selline tore mõte jälle ühelt tellijalt;) Olen tegelikult juba varemgi ühe valmistanud, aga siis jäi pilt Sassu lehele lisamata. Sel korral jäin pildiga päris rahule;) Nii, et nüüd saab ka suuremale ringile tuduriiete koti tellimise võimalust pakkuda.

Varsti hakkab see aasta lasteaialastele muidugi lõppema - suvepuhkused tulevad vahele, aga sügiseks võib mõtte endale juba ju "kõrva taha" panna:D Tuduriiete koti leiab ka e-poest: http://www.sassupood.ee/index.php/lasteriided/tuduriiete-kott-nimega-sassu-detail

Nüüd siis suvemütse ja suvekombesid õmblema, mis said ennem lasteriiete turgu kenasti välja lõigatud, aga turule ei jõudnudki;)

Täna postitasin juba teise portsu just Dadamora kaubamärgi tarvis valmistatud bodysid:) Üldiselt võtan sellist "allhankena" tehtavat tööd väikese võõristusega. Kuna ma õmblemisega praegu päris üksi tegelen, siis võin ennast vist julgelt käsitööliseks pidada ja teistele ettevõtetele töö tegemine tundub pisut hirmutav (on aeganõudev ja väiksemate tellimuste kõrval töömahukas). Dadamora on aga väga vahva märk ja mulle meeldis nende blogi hullu moodi:D Lisaks on Dadamora eestvedajad super lahedad noored:) Nii me siis jõudsime koostöös selliste bodydeni.

dadamora

Bodyd said vahva trüki - vaata lisaks siit http://dadamora.com/2014/02/25/sneak-a-peek/ ja siit http://dadamora.com/2014/03/05/dadamora-bodysuit/

Hästi toredad, kas pole:)

 

 

Aasta lõpust alates oli mul vahva võimalus osaleda kahes toredas "projektis".

Detsembris valmistasin portsu enneaegsete hõlmikbodysid enneaegsete vanemate grupile. Bodyd olid mõeldud kingituseks jõulude ajal neljas haiglas enneaegsete beebidega viibivatele peredele. Minu valmistatud bodydele trükiti veel pisike pildike. Pilte kingikottide pakkimisest leiab siit: http://enneaegsedlapsed.ee/services-view/petitsioon/?album=1&gallery=5.

Pildike poolikust tööst;) Bodyle tulid ikka trukid ka.

 

Teine tore töö oli ühele emmele, kes teeb kingituse Tartu Lastekliinikule. Tema viibis oma enneaegsete beebidega lastekliinikus 18 päeva ennem, kui koju jõudis. Nii tellis ta Sassult 18 enneaegsete jakikest, mis õige pea ka Tartu Lastekliinikule kingitusena üle antakse:)

Suured tänud tellijatele! Sellised pisut suuremad tellimused on ägedad vaheldused pisematele töödele.

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com